Kā iepirkties gudrāk lielo izpārdošanu laikā?

Pirms iegādājies konkrēto preci, uzdod sev jautājumu: “Cik daudz šī prece ir vērta?”

Tad, kad konkrētās preces cenu iztēlojies reālās lietās, ir iespēja tiešām saprast, vai šī prece tev ir vajadzīga. Ja aizdomājies, ka pa savu mēneša algu tu varētu nopirkt tikai 5 šādas kleitas, tad tas liek aizdomāties, ka šo naudu var iztērēt lietderīgāk. Tā pat vari salīdzināt, ka daži kurpju pāri maksā tik pat, cik puse no mēneša īres summas. Tad, kad tiek pielīdzinātas apģērbu cenas ar reālām, sadzīviskām cenām, rodas atziņa, ka konkrētā prece nemaz nav tik ļoti vajadzīga, kā sākumā šķita. Padziļinātāk par šo punktu iespējams izlasīt https://www.guiasdeproductos.com/.

Ja esi noskatījis pirkumu, uzdod sev jautājumu: “Vai līdzīga lieta jau neatrodas manā skapī?

Ja tavā skapī atrodas 5 melnas kleitas, tas nenozīmē, ka 6. melnā kleita ar citu piegriezumu ir ļoti vajadzīga. Ka teikusi pasaulē slavenā dizainere Koko Šanele – katras sievietes garderobē jābūt vienai mazajai, melnajai kleitiņai. Tā pat ir arī ar citiem apģērba gabaliem, ja tev ir jau dažas žaketes, nepērc vēl vienu, bet sameklē kādu brīvāka veida jaciņu. Tādā veidā tavā garderobē radīsies dažādība, kā arī katru dienu būs iespēja izskatīties dažādi. Ja katru dienu velc dažādas kleitas, bet pa virsu velc vienu un to pašu žaketi, tas nozīmē, ka katru dienu izskatīsies gandrīz tā pat, jo kleitu, kas atrodas apakšā, reti kurš pamana.

Kad esi pārliecināts, ka iegādāsies konkrēto lietu, uzdod sev jautājumu: “Ar ko es to vilkšu kopā?”

Pirms esi samaksājis par konkrētu apģērba gabalu, apdomā, vai tavā garderobē atrodas lietas, ar kurām šis apģērba gabals būs savelkams. Izdomā vismaz 5 dažādus veidus, kur to var kombinēt un tad to vari nopirkt. Ja neizdodas to sakombinēt ar vismaz 2 komplektiem, tad nav vērts šo pirkumu veikt, jo tik un tā to nēsāsi reti.

Ja atrasts pirkums, no kura nevari atteikties, uzdod jautājumu: “Vai arī rīt man tas patiks?”

Ja ir atrasts pirkums, kurš ir dārgāks par noteikto summu, tad nemeklē iemeslus, kādēļ šis pirkums tev ir tik ļoti nepieciešams. Ir maza iespēja, ka šī prece tiks nopirkta šodien, tāpēc labākais veids, kā izdomāt, vai konkrētā prece ir nepieciešama, ir no nepirkt. Ja nākamajā dienā aizvien vēlēsies šo preci un būsi gatavs atstāt lielāku summu par to, tad ej un palutini sevi.

Ja šaubies par preci, uzdod jautājumu: “Vai šī prece ir to vērta, vai arī man tikai pievilina tās cena?”

Tieši atlaižu laikā tiek veikti pirkumi, kuri bieži vien tiek nožēloti. Kad tiek pamanītas atlaides, bieži vien neapdomājam, vai konkrētā prece tiešām ir nepieciešama. Tā kā cenas ir pievilcīgas, ir grūti atturēties no to iegādes (mejor aspirador escoba). Tieši šī iemesla dēļ tiek nopirktas preces, kuras nemaz nav vajadzīgas un visu laiku tik nostāvēs skapī. Arī mazas cenas kopā var sastādīt ievērojamu summu, tāpēc vislabāk pirms pirkuma sev uzdod visus augstāk minētos jautājumus.